درباره ما

درباره ما

12345

شرکت “سازگار ارقام لاهیج” «سهامی خاص» در سال ۱۳۸۷با هدف ارایه خدمات فنی و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک به سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی تأسیس گردید.

این شرکت با برخورداری از تجربه ۱۵ ساله و دانش و تخصص کارکنان، که آن را بزرگترین سرمایه خود می داند، به عنوان یک گروه توانمند در اجرای پروژه های کشور در حوزه انفورماتیک، سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی را پشتیبانی می نماید.

رشد فزاینده حجم داده های سازمانی از یکسو، تنوع، پیچیدگی و همکاری با شرکتهای معتبر به منظور انتقال دانش فنی، توسعه کسب و کار و مشارکت در انجام پروژه­های بزرگ از سوی دیگر، از مهمترین فعالیتهای این شرکت می باشد.

ویژگی ممتاز شرکت، کسب رضایت مشتریان از طریق انجام به موقع خدمات، همراه با کیفیت و قیمت مناسب تعریف شده است. مشتریان این شرکت عموماً دستگاههای دولتی و شرکتهای ایرانی (دولتی و خصوصی) می‌باشند و شرکت کسب سهمی از بازارهای کشورهای همسایه را نیز در برنامه خود دنبال می‌نماید. شرکت در ارایه خدمات به مشتریان خود با شرکتهای معتبر خارجی همکاری داشته و دانش فنی و تجربیات این همکاریها طی سالیان گذشته در شرکت جمع و در پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.